0.00 EUR
Reģistrēties

Centrālās vakuuma sistēmas pārtikas nozarei

Pārtikas nozarei ir īpašas prasības.

Augstākās prasības ražošanā izmantotajiem materiāliem un aprīkojumam, īpaši pievēršot uzmanību piesārņojuma riskam, virsmu kvalitātei un antistatikas prasībām.

Dustcontrol ir izstrādājis un uzstādījis daudzas pārtikas nozarei atbilstošas daļiņu uzsūkšanas sistēmas. Katra sistēma ir unikāla un vairums uzstādītas 22 klases sprādzienbīstamā vidē atbilstoši ES 2014/34/EU direktīvai. Līdz šim fokusējām nosūkšanas sistēmas uz “netīro” pārtikas ražošanas daļu, kurā nav tik augstas higiēnas prasības.

Mēs izstrādājam un uzstādām daļiņu nosūkšanas sistēmu ciešā sadarbībā ar mūsu klientu. Nosūkšanas sistēma var tikt pilnībā integrēta ražošanas procesā nodrošinot pārtikas produktu atkārtotu izmantošanu vai kā centralizētu attīrīšanas sistēmu.

Citiem vārdiem - Good for Food

Tagad, ar unikālām birstēm un nosūkšanas sistēmām, kurām visas daļas atbilst prasībām saskarei ar pārtiku, mums ir jauns un konkurētspējīgs risinājums ar daudzām iespēju kombinācijām. Tas mums ļauj piedāvāt un atrisināt dažādas prasības nosūkšanas sistēmām, kuras pilnībā jāintegrē ražošanas procesos, ieskaitot atkārtotu pārtikas produktu izmantošanu.

When Clean Is Not Enough

Attīrot darba vietu no netīrumiem nav tikai darba vides un veselības problēma, tā ir arī biznesa problēma. Jo tīrāka darba vide, jo labāks gala produkts. Mēs to saucam par Healthy Business.

Mūsu birstēm ir unikāla funkciju kombinācija. Tās izstrādātas, lai apmierinātu mūsu klientu prasības krāsu kodēšanā, ražotas no antistatiskiem (ESD) materiāliem, ir sterilizējamas autoklāvā (autoclavable) un tās uztver metāla detektori.

Papildus birstēm, piedāvājam arī pilnu klāstu ar dažādiem tīrīšanas piederumiem un caurulēm, kas speciāli radītas pārtikas nozarei.

       

Birstes

sadasdas

Plakanie uzgaļi

Flat Nozzles Food

Silikona uzgaļi

   Metāla uzgaļi

Hand Pipe Food

Caurules

Uzgaļu savienojumi

Gala savienojumi

Cauruļu savienojumi

Intermediate Sleeve for Food Contact

                                                           
                                                 

                                             

 
Drošības kods