0.00 EUR
Reģistrēties

Sākums

Sveicam Jūs Reaktīvs SIA mājas lapā!

Esam profesionālo celtniecības iekārtu tirdzniecības, nomas un servisa apkalpošanas uzņēmums. Uzņēmums šajā jomā darbojas no 2010. gada, apvienojot profesionāļu komandu ar ilgu gadu pieredzi iekārtu un instrumentu pielietojumā, apkalpošanā, remontā un nomā.

Latvijā pārstāvam sekojošus iekārtu un istrumentu ražotājus:

PFT (Vācija) ir viens no vadošajiem sauso un gatavo maisījumu izstrādes iekārtu ražotājiem Eiropā.
AIRLESSCO (ASV) klāstā ir profesionālās bezgaisa krāsošanas iekārtas - sākot ar nelielas jaudas krāsošanas iekārtu iekšdarbiem un beidzot ar ceļa līniju krāsošanas iekārtām, kas darbojas uz iekšdedzes dzinējiem.
ROKAMAT (Vācija) ražo dažāda pielietojuma slīpēšanas iekārtas. Klāstā atradīsiet slīpmašīnu svaiga apmetuma apstrādei, plakņu slīpmašīnas špekteļmasu apstrādei, arī jaudīgas iekārtas betona vai sausa apmetuma apstrādei.
DUSTCONTROL (Zviedrija) ražotās iekārtas pazīstamas ar augstu kvalitāti un ilgu darba mūžu. Klāstā ir gan nelieli pārvietojami putekļu sūcēji, gan stacionāras iekārtas uzstādīšanai ražošanas uzņēmumos.
Kaleta (Polija) ir jaucējsūkņu un padeves sūkņu ražotājs. Klāstā pieejamas gan iekārtas, gan rezerves daļas un instrumenti apdarei.
UELZENER (Vācija) - ir plaša sortimenta iekārtu ražotājs, kura sortimentā ir jaucējsūkņi (PUTZKNECHT), padeves sūkņi un arī betona grīdu ieklāšanas iekārtas (ESTROMAT). 

FESTOOL (Vācija) - profesionāla pielietojuma rokas instrumenti un iekārtas, kuriem pielietojumu atradīs profesionāli celtnieki, galdnieki un amatnieki.
generga logo GENERGA (Lietuva) - profesionālu ģeneratoru un sūkņu ražotājs.

OPTIMAS (Vācija) - nozares līderis bruģa, ceļa apmaļu, plākšņu ieklāšanas iekārtu ražotājs, kas nodrošina aprīkojumu sākot no rokas instrumentiem, līdz profesionāliem pašgājējtraktoriem.

EDMA (Francija) - profesionāli rokas instrumenti sausās būves meistariem, krāsotājiem, jumiķiem, flīzētājiem, iekšējās/ārējās apdares meistariem, grīdu ieklājējiem.

Klientu ērtībām, sadarbībā ar KNAUF, BAUMIT, TIKKURILA un SAKRET piedāvājam iegādāties arī būvmateriālus.

    tikkurila.fi     Sakret

Drošības kods