0.00 EUR
Reģistrēties

Sākums

Sveicam Jūs Reaktīvs SIA mājas lapā!

Esam profesionālo celtniecības iekārtu tirdzniecības, nomas un servisa apkalpošanas uzņēmums. Uzņēmums šajā jomā darbojas no 2010. gada, apvienojot profesionāļu komandu ar ilgu gadu pieredzi iekārtu un instrumentu pielietojumā, apkalpošanā un nomā.

Latvijā pārstāvam sekojošus iekārtu un istrumentu ražotājus:

PFT (Vācija) ir viens no vadošajiem sauso un gatavo maisījumu izstrādes iekārtu ražotājiem Eiropā.
AIRLESSCO (ASV) klāstā ir profesionālās bezgaisa krāsošanas iekārtas - sākot ar nelielas jaudas krāsošanas iekārtu iekšdarbiem un beidzot ar ceļa līniju krāsošanas iekārtām, kas darbojas uz iekšdedzes dzinējiem.
ROKAMAT (Vācija) ražo dažāda pielietojuma slīpēšanas iekārtas. Klāstā atradīsiet slīpmašīnu svaiga apmetuma apstrādei, plakņu slīpmašīnas špekteļmasu apstrādei, arī jaudīgas iekārtas betona vai sausa apmetuma apstrādei.
DUSTCONTROL (Zviedrija) ražotās iekārtas pazīstamas ar augstu kvalitāti un ilgu darba mūžu. Klāstā ir gan nelieli pārvietojami putekļu sūcēji, gan stacionāras iekārtas uzstādīšanai ražošanas uzņēmumos.
Kaleta (Polija) ir jaucējsūkņu un padeves sūkņu ražotājs. Klāstā pieejamas gan iekārtas, gan rezerves daļas un instrumenti apdarei.
UELZENER (Vācija) - ir plaša sortimenta iekārtu ražotājs, kura sortimentā ir jaucējsūkņi (PUTZKNECHT), padeves sūkņi un arī betona grīdu ieklāšanas iekārtas (ESTROMAT). 

FESTOOL (Vācija) - profesionāla pielietojuma rokas instrumenti un iekārtas, kuriem pielietojumu atradīs profesionāli celtnieki, galdnieki un amatnieki.
generga logo GENERGA (Lietuva) - profesionālu ģeneratoru un sūkņu ražotājs.

Klientu ērtībām, sadarbībā ar KNAUF un BAUMIT, piedāvājam iegādāties arī būvmateriālus.

 

Drošības kods