Krāsošanas iekārtas
Rāda 1-11 no 11 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 9300
Cena līdz 9300
Rāda 1-11 no 11 produktiem

Krāsa mūsdienās nav vairs tikai jautājums par vizuālo telpu un ēku noformējumu. Veiksmīgi piemeklēta un uzklāta krāsa piešķir telpai atbilstošu noskaņu un izsaka vēstījumu bez vārdiem. Turklāt daudzveidīgais krāsu piedāvājums ir papildināts arī ar virkni citu īpašību, nodrošinot virsmu aizsardzību pret koroziju, laikapstākļu ietekmi, nodilumu un citiem bojājumiem.  Krāsošanas iekārtas ļauj krāsošanas darbus veikt efektīvi, kvalitatīvi un daudz īsākā laika posmā, nekā darot to manuāli. Krāsošanas iekārtu tehnoloģiskais risinājums atvieglo krāsošanas procesu vienmērīgi noklājot lielus virsmas laukumus ar izvēlēto krāsu.

Krāsošanas iekārtas, atbilstoši ražotāja norādītajai specifikācijai, ir paredzētas krāsu darbiem iekštelpās un fasāžu krāsošanai. Pirmkārt, tiešām krāsošanas iekārtas atvieglo krāsas uzklāšanu, bet ne tikai, atsevišķas iekārtas ļauj uz virsmas izstrādāt arī pretkorozijas līdzekļus un špakteļmasas. Svarīgi izvēlēties krāsošanas iekārtai piemērotu krāsu izstrādei, vienmēr iepazīstaties ar ražotāja norādēm. Atbilstoši norādēm, ar krāsošanas iekārtu var izstrādāt ūdens bāzes krāsas, lakas, grunts krāsas, akrila bāzes krāsas, divkomponentu krāsas, fasādes krāsas un pretkorozijas pārklājumu.

Krāsu izstrāde var tikt veikta ar krāsošanas iekārtu ar augstspiediena diafragmas sūkni. Krāsas izsmidzināšana ir vienmērīga un efektīva, izvēloties šo metodi, iespējama gan šķidru, gan pastveida krāsu izsmidzināšana uz izvēlētās virsmas. Krāsas izmantošana augstspiediena krāsošanas iekārtā samazina tās zudumu, krāsas patēriņš ir ekonomisks.

Krāsu izstrāde ar bezgaisa krāsošanas iekārtu ļauj precīzi izsmidzināt krāsu, veidojot gludu un vienmērīgu krāsas kārtu. Elektroniskā spiediena kontroles sistēma ļauj samazināt izmantoto krāsas apjomu, optimizēti tiek gan finansiālie, gan laika resursi, nezaudējot kvalitāti.

Augstspiediena virzuļa krāsošanas iekārtas ir ilgtspējīgas un uzticamas iekārtas ar augstu izturību. Krāsu plūsma tiek kontrolēta, lai krāsas izsmidzināšana būtu sabalansēta, saglabājot nevainojamu uzklāšanas kvalitāti.

Izvēloties krāsošanas iekārtu, vērts ņemt vērā ne vien tās darbības principu, bet arī citas īpašības, kas veicina darba ātrumu un efektivitāti. Mūsu piedāvājam krāsošanas iekārtas ar dažāda garuma izsmidzināšanas šļaukām, ērtai darbu veikšanai, kas netiek kavēts cauruļu garuma dēļ. Jaudīgiem krāsu darbiem – krāsošanas iekārtas ar divām apsmidzināšanas pistolēm lielam darba apjomam. Iekārtu mobilitāte, ērtā uzstādīšana un pārvietošana ir papildus priekšrocība, lai krāsošanas darbiem izvēlētos krāsošanas iekārtas. Reaktivs.lv piedāvā profesionālas krāsošanas iekārtas kā neliela, tā liela apjoma darbiem celtniecībā – fasāžu un iekštelpu krāsošanai. Sienu, griestu, grīdu un ārējās fasādes krāsošana ar krāsošanas iekārtas palīdzību ir darbs, kas paveicams precīzi, efektīvi, ekonomējot laiku un finanšu līdzekļus. Tādējādi profesionāls rezultāts - vienmērīgs krāsas klājums, bez notecējuma pēdām vai sabiezinājumiem, kļūst sasniedzams aizvien vienkāršāk. Gluds un precīzs krāsojums ir estētiski pievilcīgs vizuālais risinājums, kas panākams izmantojot krāsošanas iekārtas krāsu darbiem. Izmantojot priekšrocības, ko sniedz krāsošanas iekārtas, ietaupīti tiks gan darba spēka resursi, gan finanšu līdzekļi un laiks, gan izstrādājamie izejmateriāli. Ieguvumi strādājot ar krāsošanas iekārtām - nevainojams krāsojums un resursi, ko novirzīt turpmākai projekta posmu attīstīšanai un īstenošanai. Profesionāls rezultāts ar minimālu piepūli, izvēloties krāsošanas iekārtas pie reaktivs.lv.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk