FESTOOL instrumenti
Rāda 1-12 no 1837 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 3811
Cena līdz 3811

Festool ir Vācijas uzņēmums, kas jau vairāk nekā 90 gadus ražo uzticamus instrumentus kokapstrādei, celtniecībai, galdniecībai un remontdarbiem. Kvalitāte un inovācijas ir nemainīgi Festool principi, attīstot instrumentu klāstu. Festool instrumenti – ne vairāk un ne mazāk kā perfekcija. Šī iemesla dēļ reaktivs.lv lepojas būt Festool veikals Latvijā. Mūsu internetveikala plašajā Festool piedāvājumā gan elektriskie un akumulatoru instrumenti, gan darba apģērbs un aksesuāri.

Mēs esam pārliecināti, ka augstas kvalitātes Festool instrumenti atvieglo darbu kā profesionāļiem, tā amatieriem. Profesionālie Festool instrumenti ir uzticami darba rīki, lai sasniegtu vislabāko rezultātu neatkarīgi no veicamā darba apjoma. Mēs esam Festool veikals, kura plauktos atrodami gan Festool akumulatoru instrumenti, gan tīrīšanas iekārtas, gan elektriskie instrumenti celtniecībai un remontdarbiem, gan kokapstrādei.

Festool akumulatoru instrumenti ir ērti un mobili instrumenti, kas darba procesā ļauj brīvi pārvietoties, veikt nepieciešamos manevrus bez elektrokabeļu pagarināšanas, strādājot nepiesaistīti elektrotīklam. Festool instrumenti ar akumulatoru barošanu ir parocīgi, precīzi un daudzveidīgi. Akumulatoru instrumentus iespējams izmantot gan galdniecībā, gan montāžai un remontdarbiem. Katram instrumentam ir pielāgota barošanas sistēma un atbilstoša izmēra akumulators, kas garantē jaudīgu darba procesu. Lai enerģija un darba spars nebeigtos, iespējams papildināt instrumentu klāstu ar enerģijas komplektu vai akumulatoru ātro lādētāju.

Festool tīrīšanas iekārtas ierindojamas starp pieprasītākajiem Festool instrumentiem savu labo īpašību dēļ. Šie putekļsūcēji ir sevišķi efektīvi, savācot vissīkākos putekļus no visa veida virsmām. Festool tīrīšanas iekārtas ir kombinējamas ar Festool elektriskajiem instrumentiem, daudzfunkcionalitāte ir priekšrocība, ko garantē Festool. Festool tīrīšanas iekārtas lietojamas virsmu tīrīšanai gan celtniecības un remontdarbu veikšanas laikā, gan kokapstrādē.

Profesionāli elektriskie Festool instrumenti celtniecībai un remontdarbiem ar izcilu veiktspēju un savstarpēju sadarbību augstas kvalitātes darbam atrodami reaktivs.lv. Mēs esam Festool veikals, kur iespējams iegādāties darba instrumentus iekšdarbiem un ārdarbiem īsteniem profesionāļiem un remontdarbu entuziastiem. Elektriskie Festool instrumenti atvieglo manuālo darbu, kāpinot darba ražīgumu. Ikviens būvniecības un remonta projekts, pielietojot Festool instrumentus ir paveicams droši un precīzi. Katram projekta uzdevumam: slīpēšanai, urbšanai, frēzēšanai, skrūvēšanai, griešanai, savienošanai un marķēšanai – savs Festool instruments kvalitatīvam rezultātam.

Festool instrumenti kokapstrādei ir instrumenti, ar ko Festool ir iemantojis atpazīstamību un uzticamību klientu vidū jau kopš pirmās dienās. Instrumenti kokapstrādei un galdniecībai ir izturīgi un kvalitatīvi. Daudzveidīgo instrumentu klāstā instrumenti zāģēšanai, ēvelēšanai frēzēšanai, slīpēšanai un kalšanai. Kokapstrādes darbi ir Festool interešu lokā jau vairāk nekā 90 gadu. Šajā laikā darbā pārbaudīti instrumenti un metodes ļauj piedāvāt bezkompromisa kvalitāti un profesionālus risinājumus, kas apvieno nemainīgas vērtības un šodienas tehnoloģisko inovāciju priekšrocības.

Reaktivs.lv – Festool veikals internetā un klātienē, Salaspilī, Rīgas ielā 113A. Mēs nodrošinām profesionālas konsultācijas par Festool instrumentu izvēli un lietošanu atbilstoši veicamajam darbam. Mēs pārzinām Festool instrumentu iespējas un pielietojumu, un esam gatavi savās zināšanās dalīties ar ikvienu klientu. Kopā ar mums darbi rit raiti! Reaktivs.lv – Tavs Festool veikals.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk