Špaktelēšanas iekārtas
Rāda 1-8 no 8 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 9363
Cena līdz 9363
Rāda 1-8 no 8 produktiem

Špaktelēšana jeb virsmu izlīdzināšana, aizpildot caurumus un plaisas, ir veids kādā virsma tiek sagatavota tālākajiem apdares risinājumiem. Lielu virsmas laukumu špaktelēšana var būt izaicinošs un nogurdinošs uzdevums. Mehanizēta špakteļmasas izstrāde atvieglo špaktelēšanas darbus, kāpina darba tempu un kvalitāti. Špaktelēšanas iekārtas ļauj veikt mehanizētu špakteļmasas izstrādi uz dažādām virsmām. Špaktelēšanas iekārtas samazina manuāli pielietojamā darba daudzumu un piepūli. Izmantojot špaktelēšanas iekārtas, darbs tiek veikts profesionāli un kvalitatīvi. Izstrādātā špaktele ir vienmērīga klājuma, gluda, ar vienmērīgu žūšanas ātrumu.

Špaktelēšanas iekārtas, pirmkārt, paredzētas dažāda veida špakteļu uzklāšanai uz virsmas. Tomēr atsevišķi iekārtu modeļi ar papildus aprīkojumu ļauj veikt arī virsmu krāsošanu un virsmu apstrādi ar dažādiem gatavajiem maisījumiem hidroizolācijai, pretkorozijas un uguns aizsardzībai.  Špaktelēšanas iekārtas izmantojamas gan iekšdarbiem, gan ārdarbiem. Mehanizētiem špakteļdarbiem jāizvēlas atbilstošas špakteļmasas. Visbiežāk špaktelēšanas iekārtās izmantojamas gatavās špakteļmasas. Izvēloties špakteļmasu darbam ar iekārtu, vienmēr jāpievērš uzmanība iekārtas ražotāja norādījumiem par iekārtā izmantojamām špakteļmasām. Špakteļmasas izvēli ietekmē ne vien izstrādes veids, bet arī tālākie apstrādes soļi. Ne visas špakteļmasas vienlīdz labi der kā iekšdarbiem, tā ārdarbiem, kā arī paredzētajiem ekspluatācijas mērķiem. Pirms špaktelēšanas darbu veikšanas ieteicams iepazīties ar špakteļmasu piedāvājumu un īpašībām, lai izvēlētos starp ģipša, cementa, kaļķa un polimēru bāzes špakteļmasām.

Špaktelēšanas iekārtas ir pieprasītas gan profesionāļu, gan individuālu remontdarbu veicēju vidū, lai īstenotu privātus un industriālus projektus.  Tādēļ, izvēloties špaktelēšanas iekārtas, jāņem vērā veicamā darba apjoms un specifika, lai piemeklētu atbilstošas jaudas un tilpuma iekārtu. Nozīmīgi parametri ir ne vien tvertnes tilpums un padeves ražība, bet arī padeves attālums un caurules garums. Špakteļdarbi ar iekārtu ir ātri, mobili un kvalitatīvi pateicoties mehanizētajai izstrādei. Izmantojot iekārtu, špakteļmasa tiek sagatavota iekārtā un caur cauruli padota līdz pistolei. Ar pistoli gatavā špakteļmasa tiek izstrādāta uz virsmas. Izmantojot špaktelēšanas iekārtas špaktelēšanas darbiem, tiek iegūtas profesionāli apstrādātas virsmas ar labām adhēzijas īpašībām. Labā špakteļmasas saķere ar virsmu, pateicoties mehāniskajai izstrādei, nodrošina sīkāko caurumu un plaisu aizpildīšanu un defektu novēršanu. Virsma, kas apstrādāta ar atbilstošu špakteļmasu ir sagatavota tālākai apdarei. Dekoratīvās apdares darbi, kas veicami pēc virsmu apstrādes ar špakteļmasu, var būt virsmas krāsošana, flīzēšana, tapešu izlīmēšana vai dekoratīvā apmetuma izstrāde.

Reaktivs.lv piedāvā profesionālas špaktelēšanas iekārtas no uzticamiem ražotājiem: PFT un AIRLESSCO. Mūsu veikala klāstā špaktelēšanas iekārtas gan ar krāsas izstrādes funkciju, gan ar maisu izspiešanas aprīkojumu. Starp špaktelēšanas iekārtām, ierindojami arī jaucējsūkņi. Jaucējsūkņi paredzēti gatavo un sauso špakteļmasu izstrādei, arī tos iespējams iegādāties pie mums. Uzzināt vairāk par mūsu špaktelēšanas iekārtu piedāvājumu un to tehnisko specifikāciju iespējams tiešsaistes veikalā reaktivs.lv vai veikalā Rīgas ielā 113A, Salaspilī. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti sniedz uzticamas un izsmeļošas konsultācijas, lai jūsu darbi nepaliktu dīkā!

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk