Jaucējsūkņi NOMA
Rāda 1-3 no 3 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 79
Cena līdz 79
Rāda 1-3 no 3 produktiem

Lielāka vai mazāka apjoma apmetuma darbi ir veicami teju ikvienā būvobjektā. Neliela apjoma apmetuma darbus iespējams veikt manuāli, tomēr liela apjoma darbi liek domāt par citu risinājumu. Šādiem apmetuma darbiem ieteicams izmantot mehānisku apmetuma izstrādi ar apmetuma mašīnām. Apmetuma mašīnu pielietojums ir veids kā ietaupīt laiku, roku darbu un līdzekļus, lai tos novirzītu nākamajiem projekta posmiem. Apmetuma izstrāde ar mašīnu ir kvalitatīvs, profesionāls un ērts apmetuma izstrādes veids. Iegūtais apmetuma klājums ir vienmērīgs, ar labām adhēzijas īpašībām, izturīgs pret mehānisko nolietojumu un ilgnoturīgs.

Apmetuma mašīnas paredzētas ne vien apmetuma izstrādei uz dažādām virsmām, bet, atbilstoši tehniskajiem parametriem, arī šuvju aizpildīšanai, pašizlīdzinošo grīdu ieklāšanai, izolācijas līdzekļu izstrādei un fasāžu siltināšanai. Katram veicamajam uzdevumam jāizvēlas piemērots aprīkojums un izejmateriāli. Darbam ar apmetuma mašīnu izmantojami celtniecības materiālu maisījumi, kas paredzēti mehāniskai izstrādei. Šodien plašā klāstā pieejami celtniecības materiālu maisījumi mašīnizstrādei visa veida apdares darbiem.

Apmetuma mašīna noder gan regulāriem, liela apjoma darbiem, gan hobija remontdarbiem privātiem mērķiem. Apmetuma mašīnas noma ir risinājums, ko izmanto gan profesionāļi, gan amatieri. Apmetuma mašīnas noma ir iespēja izmantot visas profesionālās priekšrocības konkrētā laika posmā, kas nepieciešams uzdevuma veikšanai. Un pēc darbu padarīšanas iekārta tiek atgriezta iznomātājam, un jums vairs nav jādomā par tās uzglabāšanu, apkopi un remontu. Apmetuma mašīnas noma ir īslaicīgs un ērts pakalpojums, ko iespējams izmantot savā labā.

Reaktivs.lv piedāvā dažādu iekārtu nomas pakalpojumus, pie mums iespējama arī apmetuma mašīnas noma. Nomai piedāvājam profesionālas apmetuma mašīnas jeb jaucējsūkņus no mūsu sadarbības partneriem - PFT un UELZENER. Nomas apmetuma mašīnas ir dažādu izmēru un jaudas, lai ikviens klients varētu izvēlēties piemērotāko iekārtu saskaņā ar veicamo darbu. Standarta komplektācija apmetuma mašīnas ir nokomplektētas apmetuma darbu veikšanai. Atsevišķos gadījumos apmetuma mašīnas noma ir papildināma ar iekārtām krāsu darbiem. Visus jautājumus par nomas iekārtas komplektāciju iespējams uzdot mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem. Nomas iekārtas ir pārbaudītas un gatavas darbam. Apmetuma mašīnas noma ir pakalpojums, ko klients slēdz individuāli ar nomas pakalpojuma sniedzēju – veikalu reaktivs.lv. Individuālā konsultācijā vienosimies par nomas laiku, pušu atbildībām un samaksas kārtību. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti pirms iekārtas nomas iepazīstinās ar iekārtas tehnisko specifikāciju, drošas lietošanas principiem un saistošajām atbildībām. Mūsu interesēs, lai darbs ritētu raiti un droši, tādēļ vienmēr uzsveram nepieciešamību un atbildību ievērot darba drošību. Droša apmetuma mašīnas noma ir rūpes par darba veicēju, veicamo darbu, iekārtu un apkārtējo vidi. Tādēļ aicinām visas nomas iekārtas lietot atbildīgi un saudzīgi, lai darbildze un kvalitāte vienmēr būtu visaugstākajā līmenī.

Kad nepieciešama apmetuma mašīnas noma, meklē mūs – reaktivs.lv! Mēs nodrošinām profesionālu iekārtu, izdevīgas nomas pakalpojumus. Mūsu nomas iekārtu piedāvājums apskatāms gan tiešsaistes veikalā – reaktivs.lv, gan klātienes veikalā Rīgas ielā 113A, Salaspilī.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk