MAKITA instrumenti
Rāda 1-12 no 2228 produktiem
Cena, no lētākās uz dārgāko
Populārākās vispirms
Cena, no lētākās uz dārgāko
Cena, no dārgākās uz lētāko
Cena līdz 3811
Cena līdz 3811

Profesionālie Makita instrumenti un to piederumi būvniecībai, rūpniecībai un personīgai lietošanai ir pazīstami visā pasaulē. Japānas uzņēmums jau vairāk nekā 100 gadu garumā ražo kvalitatīvus, profesionālus un ergonomiskus instrumentus. Nemainīgi augsti standarti tandēmā ar tehniskajām inovācijām ir Makita veiksmes noslēpums.

Makita instrumenti ir pazīstami kā kvalitatīvi, izturīgi, ilgtspējīgi un ar izcilu veiktspēju apveltīti darba rīki. Drošība, ko papildina izsmalcināts dizains atspoguļo japāņu dzīves filozofiju. Makita instrumenti tiek ražoti no visaugstākās kvalitātes komponentēm un izejvielām profesionālam pielietojumam. Makita papildina instrumentu klāstu ar aprīkojumu un piederumiem, kas teicami sader ar instrumentiem – urbju uzgaļi, zāģu asmeņi, smilšpapīra diski, akumulatori un lādētāji. Makita instrumenti tandēmā ar atbilstošiem piederumiem garantē darbam jaunu jaudas un kvalitātes līmeni.

Makita ir profesionālo instrumentu tirgus līderis. Makita piedāvā akumulatora instrumentus, metāla apstrādes instrumentus, instrumentus celtniecībai un remontdarbiem, lāzera instrumentus, kokapstrādes instrumentus, pneimatiskos instrumentus, instrumentus darbam mežā un dārzā, putekļu sūcējus un karstā gaisa fēnus. Makita instrumenti pārsteidz ne vien ar augsto kvalitāti, bet arī plašo instrumentu klāstu. Instrumentu pieejamība tirgū ir ļāvusi zīmolam ieņemt līdera pozīcijas gan profesionāļu, gan entuziastu vidū. Izvēle par labu Makita zīmola instrumentiem tiek izdarīta gan kvalitātes un cenas attiecības dēļ, gan instrumentu jaudas un lietojamības dēļ. Profesionāļi un hobijdarbu veicēji izvēlas Makita instrumentus visa veida iekšdarbiem un ārdarbiem.

Īpašu vietu plašājā instrumentu piedāvājumā ieņem akumulatora instrumenti. Makita instrumenti, kas darbināmi ar atkārtoti uzlādējamu akumulatoru, ir plaši pielietoti un pieprasīti visa veida darba veicēju vidū. Akumulatora instrumenti ļauj veikt darbu ātri, ar plašu kustību amplitūdu, nezaudējot kvalitāti. Instrumenti, kas darbināmi ar akumulatoru ir droši, ergonomiski un ilgtspējīgi darba rīki. Makita akumulatori ir savstarpēji saderīgi ar dažādiem Makita instrumentu modeļiem, bieži viens akumulators var tikt izmantots vairākiem instrumentiem. Šis princips pielietojams arī izvēloties akumulatoru adapterus vai uzlādes stacijas. Savstarpēja instrumentu un akumulatoru saderība ir elements, ar ko Makita var patiesi lepoties, to novērtē pastāvīgie Makita klienti. Pirms instrumentu un akumulatori savietošanas, vienmēr ir jāpārliecinās par to jaudu un savienojumu savstarpējo saderību.

Makita instrumenti ir pieprasīti arī Latvijas profesionāļu un amatieru vidū, tādēļ priecājamies, ka reaktivs.lv ir autorizēts Makita izplatītājs Latvijā jeb Makita veikals. Makita instrumentus un aprīkojumu pārdod Makita pilnvarotais mazumtirgotājs jeb Makita veikls. Mēs kā Makita veikals ar cieņu pārstāvam Makita principus – augstu kvalitāti un ilgtspēju. Pircēju vidū atzinīgi tiek novērtēta Makitas elastīgā un daudzpusīgā pieeja instrumentu ražošanā, ņemot vērā katra reģiona individuālās iezīmes un vajadzības. Pamatojoties uz vietējā tirgus izpēti Makita spēj ražot reģiona darba videi, paradumiem un pieprasījumam pielāgotus instrumentus. Instrumentu ražotnes atrodas ne vien Japānā, bet arī citviet pasaulē. Reaktivs.lv ir Makita veikals, kura plauktos atrodami Eiropā iecienīti un pieprasīti Makita instrumenti. Mūsu klientu apkalpošanas speciālisti piemeklēs atbilstošāko Makita instrumentu ikvienam darba uzdevumam. Reaktivs.lv saviem klientiem garantē profesionālas konsultācijas par Makita instrumentu izvēli, pielietojumu un apkopi, kā arī savstarpēji papildinošiem un saderīgiem piederumiem, akumulatoriem un uzlādes stacijām. Makita instrumentu piedāvājumu iespējams apskatīt un iegādāties gan tiešsaistē – reaktivs.lv, gan klātienē – Rīgas ielā 113b, Salaspilī. Reaktivs.lv – Tavs profesionālo instrumentu un aksesuāru Makita veikals.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk