Krāsas biezuma pārbaudes iekārta CONDTROL

Preces kods:  C37052
Ražotājs:   CONDTROL
Cena:
125.00
Cena bez PVN: 103.31

PIEEJAMĪBA

Saņemt preci mūsu veikalā
Rīgas iela 113A, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169
Ir pieejams

PIEGĀDE

Piegāde ar kurjeru
Ir pieejams
Piegādes izmaksas no 12.77€
Piegāde uz pakomātu
Uz pasūtījumu
Piegādes izmaksas no 7,83€
Preču cena norādīta ar iekļautu PVN 21%.
Krāsas biezuma pārbaudes iekārta CONDTROL ir vienkāršs un kompakts biezuma mērītājs, lai ātri kontrolētu pārklājuma biezumu gan magnētiskajiem, gan nemagnētiskajiem metāliem diapazonā no 0 līdz 2100 mikroniem.
 
Apvienotais mērīšanas princips
Ierīce ir aprīkota ar magnētiskās un virpuļstrāvas sensoru, kas ļauj izmērīt pārklājuma biezumu uz melnajiem un krāsainajiem metāliem.
 
Vienkāršs un kompakts
 
Ierīci darbina trīs pogas: ieslēgšana/izslēgšana, selekcijas mērīšanas režīms un UNTS mērīšana. Pogas ir lielas un ērtas, tāpēc ar biezuma mērītāju var strādāt pat cimdos. Ergonomisks dizains. Korpusā ir neslīdoši ieliktņi, kas neļauj ierīcei noslīdēt no rokas, un mērījumus var veikt dažādās pozīcijās. Krāsas biezuma pārbaudes iekārta CONDTROL biezuma mērītājs ir pietiekami kompakts, lai ērti ietilptu kabatā.


Ātrā kalibrēšana

Lai palielinātu mērījumu precizitāti, pirms lietošanas ieteicams kalibrēt mērinstrumentu. Šim nolūkam piegādes pakā ir iekļauti 6 pārklājuma biezuma un metāla plāksnes paraugi. Krāsas biezuma pārbaudes iekārtas CONDTROL kalibrēšanas process ir ļoti vienkāršs un ilgst ne vairāk kā minūti. Lietotāja rokasgrāmatā sniegts detalizēts kalibrēšanas procesa apraksts.

● kabatas izmērs

● Vienkāršs un ērts lietojums

● Ātra kalibrēšana

● augsta precizitāte

● komplektācijā ar pārklājuma paraugiem.

 

Pārklājuma biezuma mērītāju CONDTROL var izmantot:

- autorūpniecībā (apdrošināšanas kompānijas, automašīnu pārbaudēs iesaistītie autotirgotāji, autoservisi virsbūves remontam);

- būvniecības nozarē un ražošanā gatavās produkcijas kvalitātes kontrolei, tehnoloģiskajos procesos, projektēšanai un ekspertu izvērtēšanai laboratorijās un lauka apstākļos.

Krāsas pārbaudes iekārta CONDTROL ir vienkārša un kompakta ierīce, kas ļauj uzreiz noteikt pārklājuma biezumu, nesabojājot pētāmo materiālu. Lielisks variants topošajiem auto īpašniekiem, kuri vēlas sevi pasargāt no salauzta auto iegādes.

Standarta iepakojums: pārklājuma biezuma mērītājs, metāla plāksne, pārklājuma paraugi, baterijas, lietotāja rokasgrāmata.

Specifikācijas:
 
Mērīšanas diapazons 0 2100 μm
Precizitāte ± 3%
Akumulators 2 * 1,5 V AAA
Darba temperatūra 0 40 °C
 
Uzglabāšanas temperatūra -10 +50 °C
Izmēri 112 * 69 * 25 mm
Svars 65 g